להפיק מדבקות ברקודים, תגים ועוד אלפי אפשרויות באופן עצמאי:

ברטנדר היא תוכנה המאפשרת להפיק תוויות ברקוד באופן עצמאי בעסק, בחנות או במשרד. תוכנת ברטנדר מאפשרת בממשק הדומה מאוד לתוכנת Word להפיק לעצב ולייצר מדבקות, לייבלים, כרטיסים ואפילו תגים מסוגים שונים.

העולם העסקי של היום מחייב את בעל העסק להיות כל הזמן עם היד על הדופק בכדי לספק ללקוחות את המוצר הטוב ביותר המלווה בשירות הנגיש הנוח והטוב ביותר. אך על מנת לספק ללקוח שירות איכותי ומוצר איכותי, העסק צריך להיות מאורגן באופן פנים מערכתי, בקצב של העולם המקוון והטכנולוגי, כאשר כל הנתונים והמידע אשר נאגרים ברשומות העסק שלך מאורגנים, מקוטלגים ומסודרים באופן אשר יאפשר לך עבודה נוחה וקלה יותר ובכך להגדיל את השירות ללקוח את דיוק התפוקה ויעילותה.

 

תוכנת ברטנדר הפעלה פשוטה, למידה מהירה, הטמעה זריזה ונוחה:

תוכנת ברטנדר מאפשרת לך לעשות את כל אלו בקלות ובנוחות, בפשטות הפעלה תוך כדי למידה זריזה וקלה של התוכנה. התוכנה תותקן בשרת החברה, ותאפשר גישה לכל הפונקציות בארגון, התוכנה ניתנת לשליטה מרחוק כך שבמקרה של תקלה או כל סיוע אחר שיידרש ניתן לגשת בקלות ולתת מענה לכל תקלה.

 

ארגון, עיבוד ואיסוף מידע ונתונים בעסק שלך:

תוכנת ברטנדר מאפשרת הנפקת ברקודים למוצרים אשר ברשותך ואותם אתה משווק. לא זאת בלבד אלא שהתוכנה מקדדת את המוצרים ומארגנת את כל המידע הרלוונטי עבורך במערכות הממוחשבות של המשרד, החנות או העסק הביתי, התוכנה שעובדת שתוכנת צד 3 למול מערכות ניהול מלאי יודעת למשוך את הנתונים הרלוונטיים כך שהמידע שיתקבל על הלייבל יהיה תואם את המידע הקיים במערכות החברה.

 

גרסאות שונות:

תוכנת ברטנדר מגיעה בגרסאות שונות כאשר כל אחת מהן משוכללת יותר טובה יותר איכותית יותר ובעלת פונקציות מורכבות ומשוכללות יותר מקודמתה. אמור לנו מהם צרכי העסק שלך ואנחנו נתאים את תוכנת ברטנדר אשר הכי מתאימה עבורך, עבור העסק שלך ועבור הלקוחות שלך.

לסיכום – ע”מ לייעל את השירות ללקוח, את דיוק ואמינות המשלוח ואפילו את סימון המוצר בצורה יעילה אנו מציעים את התוכנה המתקדמת ביותר בתחום, מאות לקוחות מרוצים בארץ ועוד עשרות אלפים בעולם כבר מכירים את הממשק הנוח היעיל והקל של הברטנדר.

לפרטים נוספים, התאמה לצרכי החברה שלכם ומציאת הגרסא ושיטת העבודה הנוחים עבורכם צרו קשר עוד היום עם אחד הנציגים שלנו ונשמח להציע לכם את השירות הטוב ביותר שקיים בשוק עם הצוות המיומן והמקצועי ביותר.

GlobeTag – Right team Perfect solution