בכל ארגון אנו רואים כיצד על העובדים להיות מזוהים על ידי מקום העבודה שלהם כדי שיוכלו להיכנס למתחם בו הם עובדים ולבצע את המשימות הצפויות להם. כך, כרטיסי עובד הם חלק בלתי נפרד מחייו של כל עובד שמגיע בבוקר למקום עבודתו, מנסה להיכנס אל המחלקה בה הוא עובד, עובר דרך אזורים בהם יש הרשאה רק לחלק מהעובדים, ומסיים את יומו ב”החתמת כרטיס”, מה שנקרא.

דבר זה אומר שעל הארגונים לדאוג לעובדים לכרטיסים מותאמים כדי שהעובדים יוכלו לנהל את יומם ללא תקלות או ללא בעיות במעבר במחלקות שונות וכיו’. לכן חשוב להבין כיצד נראים היום כרטיסים שחלקם כבר הפך להיות מתקדם מאוד ומציג אפשרויות שונות הן לגבי ניידותו של העובד במשך שגרת יום עבודתו והן לגבי מנהלי הארגון שמעוניינים לקבל מידע לגבי העובד.

 

הטכנולוגיה מציגה מוצרים כמעט חסרי מגבלות

כשאנו רואים תג עובד על דש חולצתו של עובד מסוים, עלינו להבין כי היום כבר מדובר על אלמנט שהוא אולי קטן מאוד אך הוא בעל יכולות מרשימות. היום כרטיסי עובד איכותיים משמשמים לזיהוי כשמקרבים אותם לאלמנט מתקדם אחר, יש להם אנטנה להעברת נתונים ללא מגע, הם משמשים גם לבקרת נוכחות, והם מותאמים לצרכיו המדויקים של כל ארגון שהוא.

במיוחד בתקופה טכנולוגית בה אנו חיים היום אנו בהחלט יכולים לזהות את יכולותיהן של חברות המייצרות כרטיסים כאלו לענות גם על הדרישות המאתגרות ביותר של ארגונים שונים. כך מדובר במוצר שיכול להציג מידע מדויק בכל רגע, לאפשר לעובד להתנהל בצורה רציפה, ואף להציג רמת אבטחת מידע גבוהה כדי למנוע נזקים מיותרים לארגון שמשתמש בכרטיסים חכמים.

 

כל ארגון יכול ליהנות גם מכרטיסים מיוחדים יותר

בזכות הטכנולוגיה ובזכות הרצון של יצרני כרטיסים כאלו להתחרות בצורה רצינית יותר על כיסיהן של חברות וארגונים שונים, אנו יכולים למצוא היום אפשרות מרתקות הרבה יותר להזמנת כרטיסי עובד. החל מאפשרות להפוך את הכרטיס לבולט יותר בארנקו של המשתמש ועד לאפשרויות זיהוי ממוקדות יותר, כל ארגון יכול ליהנות היום מרמה מרשימה הרבה יותר של כרטיסים.

בפועל מדובר על אפשרויות להדפסה של פס חתימה על הכרטיס, להדבקת מדבקות למטרה של סנכרון בין כרטיס מסוים לטופס כלשהו, להנפקת כרטיסים עם חורים או עם חריצים המאפשרים נשיאה נוחה יותר בכל זווית שרוצים, ואף לייצור כרטיסים בגדלים שונים (אפילו בגודל המתאים לחיבור למחזיק מפתחות) כדי שהדבר יקל עוד יותר על מי שמחזיק בכרטיס.