מלאי, הוא חלק חיוני מכול עסק. אם אינכם שולטים על כמויות המלאי, העסק שלכם פשוט לא יתפקד כנדרש, ולא תענו על ציפיות הלקוחות שלכם. חשוב מאוד שתדעו להבין את הנתונים המדויקים על העסק שלכם. אתם צריכים לדעת כמה מלאי יש לכם מכול מוצר, מה בדיוק יש לכם, מה חסר, והיכן המוצרים נמצאים. אבל, ללא מדבקות ברקוד או מערכת מעקב כלשהי, צפויה לכם עבודה מפרכת וקשה, ובזבוז של הרבה מאוד זמן, משאבים ואנרגיה. המידע על העסק חייב להיות בהישג ידכם, כך תוכלו לנהל אותו בצורה יעילה וחכמה יותר.

חשיבות הברקוד

ישנן חברות שונות, המספקות לעסקים בדיוק כמו שלכם, קוראי ברקוד או סורקי ברקוד אשר יכולים לייעל את תפעול העסק שלכם. בהחלט לא מומלץ לוותר על הטכנולוגיות הללו. מדבקות ברקוד יודבקו על כול המוצרים אותם אתם משווקים, והן כוללות את כול הנתונים הנדרשים הנוגעים לסוג המוצר, החברה המייצרת אותו ועוד נתונים מהותיים, שיסייעו לכם יותר מאוחר, להפיק דוחות סטטיסטיים הנוגעים למוצר.

באמצעות מדבקת ברקוד, תוכלו לשלוט טוב יותר על מגוון עסקאות, על מכירות, משלוחים מלאי ועוד. בצורה זו, אתם תוכלו להתמקד במה שחשוב לעסק שלכם באמת, ולא לכלות את זמנכם, בעבודות ומשימות שעולם הטכנולוגיה כבר מצא להן פיתרון.

התאמת ברקוד

אין סוג אחד ויחיד של ברקוד. תוכלו להדפיס מגוון סוגים של ברקוד, המתאימים ביותר לצרכי העסק שלכם. ישנם שני סוגים עיקריים של ברקוד: ברקוד חד מימדי וברקוד דו מימדי. הברקוד החד מימדי מוגבל בקבלת הנתונים, ואילו הדו מימדי יכול להכיל כמות גדולה מאוד של נתונים. בחנויות, הברקוד המקובל הוא ברקוד מסוג EAN. את מדבקות הברקוד, ניתן לקרוא בכמה אופנים: באמצעות אלומות לייזר, באמצעות מכשיר CCD ובאמצעות אימאג’ר, זה מפענח את תמונת הברקוד והופך אותה לתוכן.

אם אתם מעוניינים להדפיס את הברקוד, ניתן גם לרכוש מדפסות מיוחדות, אך גם לעשות זאת באמצעות פונט ברקוד, זה ממיר את הספרות לתגית. בסופו של דבר, כיום לא תמצאו עסקים מכובדים, שאינם עושים שימוש במדבקות ברקוד, הן חלק אינטגראלי מתפעול וייעול העסק.