תיקון הצעות מחקר לדוקטורט לפי הערות

סוף סוף שלחתם את הצעת המחקר של הדוקטורט לאישור וקיבלתם הערות מהמנחה, מהוועדה או מהשופטים, וממש אין לכם כוח לטפל בהערות שלהם. זה טבעי לגמרי. יכול להיות שאתם רק רוצים שההצעה כבר תאושר ונמאס לכם להתעסק בה, יכול להיות שאתם לא מבינים ממש מה הם רוצים מכם בהערות, יכול להיות שאתם לא מסכימים עם ההערות שלהם ולכן לא בא לכם לתקן, או כל סיבה אחרת. לא משנה מה הסיבה, אתם לא היחידים שלא מתחשק להם לפתוח את הצעת המחקר אחרי שכבר הגישו אותה ולהתחיל לתקן לפי הערות השופטים. זאת הסיבה שדוקטורנטים פונים אלינו כדי שנתקן להם את הצעות המחקר לפי ההערות.

תיקון הצעת מחקר של דוקטורט לפי הערות – איך זה עובד?

תיקון הצעות מחקר של דוקטורט לפי הערות עובד בצורה הכי פשוטה כדי שאתם הדוקטורנטים לא תצטרכו להתעסק בזה יותר מדי ותוכלו להמשיך בעיסוקיכם בזמן שאנחנו עובדים על התיקונים. בשלב ראשון, אתם שולחים אלינו את הצעת המחקר שאתם רוצים לתקן, את ההנחיות להצעת המחקר ואת ההערות שקיבלתם. לאחר שאנו מקבלים את הצעת המחקר, ההנחיות המקוריות להצעת המחקר וההערות שקיבלתם אנו שולחים הצעת מחיר לתיקונים, שכוללת גם לוח זמנים. לאחר התשלום אנו מתחילים לעבוד על התיקונים ושולחים את הצעת המחקר המתוקנת במועד שנקבע בהצעת המחיר. את ההצעה לאחר התיקונים אתם יכולים להגיש.

מה צריך לשלוח לנו כדי לקבל הצעת מחיר לתיקון הצעת מחקר לדוקטורט?

כדי שנוכל לחשב את הצעת המחיר לתיקונים אנו צריכים שלושה דברים:

  1. הצעת המחקר כפי שהוגשה. למה אנחנו צריכים את הצעת המחקר? כדי לחשב את המחיר אנו צריכים להעריך מה היקף העבודה הנדרש על התיקונים. לצורך החישוב הזה אנחנו צריכים להבין מה השינויים שיש לבצע בהצעה. כדי שנוכל להבין אילו שינויים יש לבצע, אנחנו צריכים לקבל את ההצעה במצבה הנוכחי. לכן לצורך הצעת המחיר יש לשלוח את הצעת המחקר עצמה.
  2. ההערות שקיבלתם. למה אנחנו צריכים את ההערות? כדי לדעת מהם התיקונים והשינויים שיש לבצע אנחנו צריכים את ההערות שקיבלתם, שמפרטות מה השופטים או המנחה מבקשים לתקן, לשנות או להוסיף להצעה.
  3. ההנחיות המקוריות להצעה. למה אנחנו צריכים את ההנחיות המקוריות להצעה? לא מספיקה רק הצעת המחקר וההערות לתיקון? במקרים רבים יש התנגשויות בין ההערות לתיקון לבין ההנחיות המקוריות להצעה. המקרה הנפוץ ביותר הוא שהשופטים מבקשים להוסיף מידע על נושא זה או אחר, אבל ההצעה היא כבר בהיקף המקסימלי המותר מבחינת ההנחיות המקוריות. לדוגמא, ההערות מבקשות להוסיף על נושא מסויים ברקע התיאורטי, אבל ההצעה היא כבר בהיקף 20 עמודים וזה המקסימום המותר לפי ההנחיות הרשמיות להצעת מחקר לדוקטורט. במקרה זה אנחנו צריכים לדעת שעל כל פסקה שאנחנו צריכים להוסיף, אנחנו צריכים גם לקצר במקום אחר. ללא שליחת ההנחיות המקוריות להצעת המחקר תקבלו הצעה שאמנם תוקנה לפי ההערות אך עשויה לא להתאים להנחיות המקוריות. לכן חשוב לשלוח גם את ההנחיות המקוריות ולא רק את ההערות לתיקון.

קבלו הצעת מחיר לתיקון הצעת מחקר עכשיו

פשוט פנו אלינו במייל contact@doctorant.co.il או באמצעות הטופס ונשלח לכם הצעת מחיר בהקדם.

    צריכים עזרה בכל נושא שקשור לדוקטורט? אל תהססו לפנות:

      שירותים נוספים